Jastarnia - noclegi niedaleko plaży. Pokoje, apartamenty, pensjonaty przy morzu

Krótki przegląd obiektów noclegowych blisko plaży, jakie czekają na wszystkich turystów odwiedzających Jastarnię. Czyli de facto wszystkich, gdyż w tym akurat kurorcie w zasadzie każdy ośrodek wypoczynkowy - od pól kempingowych na obrzeżach po hotele w sercu miasteczka - znajduje się w zasadzie przy morzu. Maksymalnie 800 metrów od kąpieliska to dla większości wczasowiczów żadna odległość.

Tak dla przypomnienia podstawowych faktów: Jastarnia leży na Półwyspie Helskim, piaszczyste plaże znajdują się na północnych brzegach, natomiast w południowej części dominują przystanie i szkółki szeroko pojmowanego surfingu - choć kilka bardziej piaszczystych, dobrych na kąpiele słoneczne i morskie fragmentów brzegu też się znajdzie. Dlatego noclegi blisko morza w Jastarni stanowią praktycznie 100% lokalnej bazy turystyczno-hotelarskiej. Nieco inną już kwestią będzie dostępność takich wolnych pokoi przy plaży na sezon wakacyjny. Rzecz jasna im bliżej lata, tym trudniejsze staje się zarezerwowanie atrakcyjnej miejscówki w przystępnej cenie. Dlatego też za bukowanie noclegów w Jastarni nad morzem lepiej zabrać się przynajmniej kilka miesięcy wcześniej.

Dla turystów wymagających wszystkiego, co tylko najlepsze, najbardziej odpowiednimi opcjami związanymi z Jastarnią będą luksusowe hotele i apartamentowce. Takie jak czterogwiazdkowy SPA & Family Dom Zdrojowy, położony jakieś 40 metrów od plaży. Doskonałe warunki pobytu, świetne widoki z okien i tarasów, eleganckie wnętrza pokoi oraz apartamentów blisko morza, klasowa restauracja, zaplecze konferencyjne, własny basen, wreszcie rozbudowana strefa rekreacyjna z bogatą ofertą zabiegów SPA & Wellness. W takim otoczeniu idzie zapomnieć, że do Jastarni przyjechało się nad morze, a nie do hotelu.

Tego rodzaju roztargnienie raczej nie grozi tym, którzy odpoczywają na półwyspie dla plaż i szukają jak najtańszych opcji na noclegi blisko plaży. W tej dziedzinie bardzo dobrym wyborem w Jastarni będą domki letniskowe. Na przykład na Campingu 110, gdzie drewniane letniaki mają sporo rzeczy na standardowym wyposażeniu, posiadają system ocieplania, a jeden domek letniskowy jest nawet piętrowy. A wszystko zaledwie 50 metrów od brzegu. Równie ciekawie przedstawiają się propozycje kwater u prywatnych osób. Jeśli trafi się na odpowiednich gospodarzy, można się poczuć przytulnie jak u rodziny albo dalszych krewnych. Bardzo dobre opinie zbierają chociażby Pokoje Gościnne Aurelia. Obierając Jastarnię za cel wakacyjnych wojaży warto się również zainteresować miejscowymi pensjonatami przy morzu. Generalnie standardy wyższe niż w kwaterach, a ceny odczuwalnie niższe od hoteli. Wydaje się, że pokoje i apartamenty w pensjonacie mikroKlimat bardzo dobrze spełniają takowe założenia.

Jastarnia noclegi przy plaży zapewnia niezwykle licznie oraz w sposób na tyle zróżnicowany, żeby praktycznie każdy turysta mógł znaleźć interesującą propozycję w sam raz dla siebie i swojej rodziny. Tak, aby komfortowo wypocząć, a jednocześnie nie wydać zbyt wiele, krótko mówiąc: mieć poczucie dobrze zainwestowanych w relaks nad morzem pieniędzy.

Polecamy również:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Jastarnia - noclegi niedaleko plaży. Pokoje, apartamenty, pensjonaty przy morzu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij