Plaże i molo

Miejscowości Półwyspu Helskiego cechują się tym, że przebywający w nich turyści mają do wyboru przynajmniej dwie plaże: nad otwartym Morzem Bałtyckim albo nad Zatoką Pucką. Wprawdzie dzieli je ledwie kilkaset metrów, to różnice są dostrzegalne już na pierwszy rzut oka.

W okolicach Jastarni wygląda to w następujący sposób: na północy plaże są zdecydowanie szersze, jednak by do nich trafić trzeba się krótko przespacerować przez sosnowy las. Tutaj też wytyczono strzeżone kąpieliska. Z kolei na południu funkcjonują szkółki windsurfingowe i wypożyczalnie sprzętu i akcesoriów do wszelkich sportów wodnych. Również nad zatoką wybudowano 2 mola.

Pierwsze to przedłużenie ul. Stelmaszczyka - szerokie, nowoczesne z oświetleniem i dwoma poziomami w końcowej części. Ten pomost ma ok. 125 m długości. Drugie molo jest starsze, węższe, ale i zdecydowanie dłuższe - wychodzi ok. 220 m w głąb morza. Znajduje się nad ul. Mickiewicza, na wysokościbazySurfPoint.

Innym formom plażowych aktywności lepiej oddawać się na strzeżonych kąpieliskach. Te działają przy zejściach z ulic Leśnej, Ogrodowej, Zdrojowej i Nadmorskiej. Osoby zabierające ze sobą czworonogi powinny się kierować do zejścia nr 55, położonego pomiędzy Juratą i Jastarnią.

Dodaj opinię

Filmowaniem plaży i molo może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Plaże i molo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaże i molo, zobacz gdzie w Jastarni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaże i molo.
  • Ulica
    Plaża
    Plaże i molo mieści się przy ulicy Plaża w Jastarni
  • 84-140 Jastarnia
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaże i molo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij