Kort tenisowy

Kort tenisowy należący do obiektu BRYZA Resort SPA, z pewnością znajdzie uznanie bardziej wymagających turystów skorych do aktywności.

Boisko w pełni przygotowane jest dla profesjonalistów oraz amatorów. Sprzęt bez problemu można nabyć na miejscu. Poza tym, aktywny wypoczynek, piękna opalenizna nabyta w ruchu i uśmiech na twarzy to gwarantowane efekty gry w tenisa na świeżym powietrzu.

Dodaj opinię

Znajduje się w niewielkiej odległości od plaży. Dzięki nadmorskiemu i leśnemu powietrzu, gra będzie miała dodatkowe walory zdrowotne. Do dyspozycji miłośników tenisa są dwa korty ze sztuczną nawierzchnią - podobną do tej na “Orlikach”. Dodatkowym atutem kortów jest sztuczne oświetlenie. W pobliżu funkcjonuje wypożyczalnia niezbędnego w białym sporcie sprzętu.

Kort tenisowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kort tenisowy, zobacz gdzie w Jastarni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kort tenisowy.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kort tenisowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij