Aquapark Kompleks Tropicana

Znakomity wariant na niepogodę, kiedy mamy ochotę popluskać się w wodzie to wizyta w krytej pływalni lub aquaparku. W Juracie wodne kąpieliska znajdziemy w wielu hotelach, których mnogość pozwala nam przebierać w ofertach.

Jeden z nich to „Morskie Oko”. W ośrodku znajdziemy pływalnię, bicze wodne, jacuzzi, saunę suchą, siłownię. Aquapark ponadto posiada zjeżdżalnie, gejzery, przeciwprądy wodne. Wszystko to daje nam możliwość spędzania w wodzie długich godzin, w czasie gdy pogoda nie skłania do spacerów.

Baseny znajdują się także przy hotelach “Bryza” i “Neptun”.

Dodaj opinię

Bardzo ciekawa alternatywa dla kąpieli w Morzu Bałtyckim. Choćby z tego względu, że tutaj zawsze jest ciepła i czysta woda. Basen hotelowy Tropicana - ale otwarty również dla gości zewnętrznych - ma do tego jeszcze kilka atrakcji i urozmaicających zwykłe pływanie urządzeń. Jacuzzi, sauna, zjeżdżalnie, gejzery, bicze wodne, przeciwprądy i inne podobnego rodzaju.

Aquapark Kompleks Tropicana adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Aquapark Kompleks Tropicana, zobacz gdzie w Jastarni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Aquapark Kompleks Tropicana.
Ceny biletów / cennik wejść do Aquapark Kompleks Tropicana. Redakcja serwisu www.jastarnia.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 12 zł
    Aquapark Kompleks Tropicana cena biletu ulgowego: 12 zł
  • 18 zł
    Aquapark Kompleks Tropicana cena biletu normalnego: 18 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Aquapark Kompleks Tropicana opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij